Rok 1972

1972

Náš oblíbený ples se konal 26.ledna v ZK ROH. K tanci nám hrála hudba Jaroslava Bílého.

Okrsková soutěž se konala 14.5.1972 v Radouni na fotbalovém hřišti.

Okresní soutěž požárního sportu (která má pozměněná pravidla oproti  dosavadním) se konala 14.června v Budyni n.O., které se zúčastnilo pouze závodní družstvo SEPAP.

Místní jednotě byla přidělena automobilní cisterna CAS 25 z Litoměřic.

Při výstavbě nové zbrojnice ve Stračí (u vodní nádrže kde dříve stál dům čp.23) bylo odpracováno 359 hodin.

Detašované pracoviště okresního veřejného pož.útvaru zahájilo v areálu zbrojnice od 1.8. svou činnost se čtyřmi profesionálními požárníky. Velitelem je Vladimír Chocholáček. S nimi spolupracuje 28 dobrovolných členů MJ.

Výroční členská schůze se zprávou o činnosti v roce 1972 se konala 27.1.1973 v myslivně ZK ROH za přítomnosti 26 členů. Jako hosté byli přítomni mjr.Houžvička náčelník OIPO a Milan Kabát ze MěNV.

Jako nový člen byl přijat Petr Koros.

Jedno naše žákovské družstvo se zúčastnilo oslav 100.výročí založení sboru v Budyni n.O.

Ve městě byla zahájena výstavba nového kina.